Wesela

To właśnie u nas zorganizować możecie swoje wymarzone wesele. Do tego celu, w miesiącach letnich, do Państwa dyspozycji znajduje się namiot imprezowy, zlokalizowany pośród natury. Plener stanowi idealną scenerię i dodaje niepowtarzalnej atmosfery, dla tej jakże ważnej uroczystości.

Dodatkowo, przez cały rok, dostępny jest lokal o niepowtarzalnym wnętrzu, pełnym obrazów na ścianach i świec. Urok i atmosferę odbywającej się zabawy, dopełnia widok na przepiękną wyspę, znajdującą się na środku jeziora.

Oświetlenie znajdujące się w terenie, namiocie oraz lokalu fascynuje gości, a zwłaszcza wieczorną porą sprawia, że czują się oni jak w zaczarowanym świecie. Ta wyjątkowa aura wprawia wszystkich w zachwyt, pozwalając na doświadczenie cudownych i niezapomnianych przeżyć.

Państwa wesele, w połączeniu z naszą naturą, idealnie komponuje się ze stylem boho czy stylem rustykalnym.

Co więcej, dania przyrządzane są ze szczególną starannością, w oparciu o profesjonalną wiedzę naszej załogi. Doskonałe smaki staropolskiej kuchni zachwycają nawet najbardziej wybredne podniebienia. Ale o kuchni się nie opowiada, ją się smakuje.

Zawsze dbamy o to, aby Młoda Para i Jej Goście czuli się swobodnie. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala na sprostanie Państwa potrzebom i wymaganiom. Wpisy w Księdze Gości są gwarancją świadczonych przez nas usług i potwierdzają 100% satysfakcję naszych klientów.