Komunie i uroczystości rodzinne

Nasz teren pozwala na zorganizowanie kilku uroczystości (komunie, chrzciny, jubileusze, urodziny imieniny itd.) w tym samym czasie, co zwiększa szanse na dostępność obleganych terminów.

Przestrzeń powoduje, że uczestnicy każdej imprezy mogą cieszyć się komfortem i prywatnością. Dysponujemy dwoma salami w lokalu o niepowtarzalnym wnętrzu, pełnym obrazów na ścianach i świec. Urok i atmosferę odbywającej się zabawy, dopełnia widok na przepiękną wyspę, znajdującą się na środku jeziora. Dodatkowo, w miesiącach letnich, do Państwa dyspozycji znajduje się również namiot imprezowy, zlokalizowany pośród natury. Plener stanowi idealną scenerię i dodaje niepowtarzalnej atmosfery, dla odbywającej się uroczystości.

W Przy Złotej Wyspie dzieci się nie nudzą, gdyż obszerny teren i atrakcje, pozwalają im spożytkować ogromne ilości energii na zabawie na świeżym powietrzu. To umożliwia dorosłym spokojne spędzenie czasu z najbliższymi, delektując się ciszą i pięknem otaczającej natury, znajdującej się z daleka od miejskiego zgiełku.

Co więcej, dania przyrządzane są ze szczególną starannością, w oparciu o profesjonalną wiedzę naszej załogi. Doskonałe smaki staropolskiej kuchni zachwycają nawet najbardziej wybredne podniebienia. Ale o kuchni się nie opowiada, ją się smakuje.

Zawsze dbamy o to, aby Goście czuli się swobodnie, a nasze długoletnie doświadczenie pozwala na sprostanie Państwa potrzebom i wymaganiom.